Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Будинки, дитячі садки та лікарні в Харкові залишаться без гарячої води

Завтра відключать гаряче водопостачання в двох районах Харкова.

У районі вулиці Харківських Дивізій, 9 ремонтуватимуть магістральний трубопровід.

З 8:00 22 квітня до 20:00 24 квітня в Немишлянському і Індустріальному районах відключать гарячу воду. Про це повідомили в комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

У Немишлянському районі гаряче водопостачання припинять у 278 житлових будинках, восьми дитячих садках, п'яти лікарнях, десяти школах, обмежених Московським проспектом, вулицею Харківських Дивізій, бульваром Юр'єва, вулицею Мельникова, Танкопія, проїздом Стадіонним, проспектом Петра Григоренка, вулицею Рибалка, Ощепкова, провулком Снігурівським, бульваром Богдана Хмельницького.

У Немишлянському районі гарячу воду відключать у 11 житлових будинках і одному дитячому садку, обмежених вулицею Біблика і провулком Миру.

Крім того, 27 будинків, два дитячих садки і одна школа, обмежені проспектом Московським і вулицею Рибалка, відключені від гарячого водопостачання з 13:00 21 квітня до 17:00 28 травня. Це пов'язано з гідравлічними випробуваннями і ремонтом тепломагістралі ТМ-96 в Немишлянському районі.

Як писав KHARKIV Today, директор "Харківських тепломереж" розповів, коли в селищі Жуковського буде гаряча вода.

У частині Київського району немає гарячої води, оскільки в котельні, розташованій на території заводу "Хартрон", виконують комплекс капітальних ремонтних робіт. Директор "Харківських тепломереж" Василь Скопенко пообіцяв після ремонту і запуску котельні максимально швидко подати гарячу воду до будинків харків'ян.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.