Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Блок Кернеса визначився з кандидатурою на посаду мера Харкова

На вибори Харківського міського голови йде Ігор Терехов.

Кандидатуру Ігоря Терехова підтримали одноголосно.

Ігора Терехова офіційно висунули кандидатом на посаду мера від партії "Блок Кернеса — "Успішний Харків". Рішення про висунення було прийняте на партійній конференції, що зібрала у харківському ККЗ "Україна" 750 делегатів і відомих харків'ян.

"Мені дуже приємно, що нашу команду об'єднують спільні цінності. Головна з них — ми любимо Харків і віримо у харків'ян. Це місто, де живе моя душа і без якого я не уявляю свого життя. Упевнений, що кожен з присутніх такі ж почуття . А Харків моєї мрії — місто, яке увійде до ТОП-100 кращих міст світу, найбільш комфортних і прогресивних", — заявив Ігор Терехов під час свого виступу.

На початку заходу він нагадав про заслуги перед містом Геннадія Кернеса і попросив учасників конференції вшанувати його пам'ять хвилиною мовчання.

Після цього Ігор Терехов заявив, що команда "Блоку Кернеса — "Успішний Харків" найближчим часом представить Стратегію розвитку Харкова, яка містить детальний план дій у кожній зі сфер міського життя. Однією з ключових ідей Стратегії є створення "міста без околиць": такий розвиток Харкова, при якому у всіх районах буде існувати інфраструктура рівня міського центру.

Терехов також підкреслив, що найважливішими напрямками його роботи будуть розвиток інфраструктури та залучення до Харкова інвестицій.

"Я вірю, що Харків буде розвиватися динамічно і набере таких обертів, яких не зможе набрати жодне інше місто", — заявив Ігор Терехов.

Кандидатуру Терехова схвалили одностайно.

Тепер кандидат повинен подати пакет документів до міської територіальної виборчої комісії. Реєстрація кандидатів триватиме до 30 вересня. Туди вже принесли документи шість охочих стати мером Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.