Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Благодійний фонд імені Кернеса з'явився у Харкові

Геннадий Кернес с фирменным жестом. 
Фонд створили, щоб з'ясувати думки харків'ян, як потрібно увічнити пам'ять п'ятого мера Харкова.

Фонд буде проводити опитування на вулицях Харкова.

У Харкові заснували Благодійний фонд імені Геннадія Кернеса. Він буде з'ясовувати думку харків'ян про увічнення пам'яті Геннадія Адольфовича. Про це з посиланням на сина п'ятого мера Харкова Кирила Кернеса повідомляє "Редпост".

"Таку ініціативу я і моя сім'я підтримуємо. Для багатьох харків'ян Геннадій Кернес був людиною, яка по-справжньому любила своє місто, дбала про його зручність і красу. Хочу, щоб пам'ять про Геннадія Кернеса жила, щоб майбутнє покоління харків'ян пам'ятало про його внесок у розвиток нашого міста, про ті родзинки, якими
пишається наше місто сьогодні", — розповів Кирило Кернес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Питання увічнення Кернеса можуть винести на місцевий референдум

Кирило Кернес повідомив, що Благодійний фонд імені Кернеса він заснував разом зі своїм братом Даниїлом і виконувачем обов'язків мера Харкова Ігорем Тереховим.

"Хочемо дізнатися думку харків'ян про увічнення пам'яті мого батька. На сьогоднішній день десятки тисяч харків'ян дали відповіді у рамках інтернет-опитування, ініційованого Ігорем Тереховим. Нам також важливо знати і думки людей, які не користуються соціальними мережами. І для цього наш Благодійний фонд буде додатково проводити вуличні опитування на паперових анкетах", — розповів він.

Син Геннадія Адольфовича також звернувся з проханням до харків'ян: "Якщо до вас на вулиці підійдуть люди з бейджом "Благодійний фонд імені Кернеса", просимо дати відповіді на їхні запитання. Ваша думка для нас дуже важлива".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким буде пам'ятник Геннадію Кернесу

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харкові запустили анкету про увічнення харківського міського голови Геннадія Кернеса . Знайти анкету можна за посиланням. Якщо в анкеті жителів Харкова називають Харьковчанами, то жительок — "ХарьковчанИки".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.