Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Бізнес на конях вигнали із площі Свободи

Фото: KHARKIV Today.
Поліція має простежити, щоб тварин більше не експлуатували у центрі Харкова.

Через багато років центр Харкова "очистили" від охочих заробити на тваринах.

З восьмого січня на площі Свободи більше немає поні та коней. Про це багато разів просили харків'яни у листах і петиціях. Експлуатувати тварин у центрі міста не зможуть не лише під час новорічного ярмарку — правило має розповсюджуватись на весь рік.

Як повідомили у пресслужбі міськради, слідкувати за цим мають працівники патрульної поліції.

"Ігор Терехов давно вимагав виконання цієї заборони. Нарешті це запрацювало", — повідомили KHARKIV Today у мерії.

Нагадаємо, неодноразово очевидці публікували відео у соцмережах, де на площі Свободи дівчата б'ють ногами поні, якого використовували для катання дітей. До того ж, навесні 2021 року поні скинув хлопчика під час катання на асфальт.

Пізніше на сайті президента з'явилася петиція із вимогою заборонити експлуатацію тварин у центрі Харкова.

"Наразі — 21-е століття. Можна відмовитися від таких тиранічних розваг. Господарі цих тварин дуже погано з ними поводяться, погано годують і змушують дуже багато працювати. А це лякає і відображається на психіці тварин. І одного разу тварина може просто нашкодити людині, як у ситуації у Харкові — коли маленький поні скинув дитину. Ці люди заробляють на цьому гроші та не сплачують податки", — написав Анатолій Пономарьов.

Навесні 2021 року на площі Свободи з'явився тематичний сітілайт. Місця для встановлення фотографій вибирали не випадково. За результатами рейдів зоозахисників вибрали локації, де найчастіше експлуатують тварин для фотосесій. Подібні борди були у Києві, Львові, Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Черкасах і Чернівцях.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.