Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 16:42

Більше трьох тисяч доз вакцини приїхало до Харківської області з іншого регіону

 Фото: Андрей Мариенко / KHARKIV Today
Додаткові дози вакцини використають для вакцинації пенсіонерів і повторних щеплень.

До Харківської області приїхало 3300 доз вакцини від коронавірусу з Південної Кореї.

Вакцину AstraZeneca-SKBio перерозподілили до нашого регіону із Запорізької області. Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

За інформацією обласного департаменту охорони здоров'я, 3300 доз вакцини направлять на вакцинацію людей віком старше 65 років і на проведення повторної вакцинації.

Рішення про перерозподіл вакцини прийняло Міністерство охорони здоров'я минулого тижня у зв'язку з тим, що Харківська область зайняла лідируючі позиції з вакцинації у країні і використала практично всі дози вакцин від СOVID-19, виділені на регіон.

13-14 травня Харківська область чекає наступної поставки вакцини CoronaVac (Китай), яка зараз знаходиться на лабораторному контролі у Києві. Наступного тижня Україна очікує чергову поставку вакцини від Pfizer (США).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли харків'яни отримають другу дозу вакцини від COVID-19

Нагадаємо, станом на ранок 12 травня в Харківській області прищепили від коронавірусу 41 661 особу. Зокрема, за минулу добу вакцинували 325 чоловік. Найбільше щеплень зробили вакциною AstraZeneca (81%), її привозили з Індії та Південної Кореї.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.