Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більше півсотні шкіл і дитячих садків відремонтували у Харківській області

Фото: Роман Семенуха / Facebook
У школах проводять ремонти, закуповують ноутбуки та обладнання.

На ремонти у школах і дитячих садках виділили понад 200 мільйонів гривень з різних бюджетів.

У цьому році капітальні та поточні ремонти провели у 58 школах і дитячих садках Харківської області. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха.

Як зазначив заступник голови ХОДА, за програмою "Здібна школа для кращих результатів" капітально відремонтують спортзал у Нововодолазькому ліцеї №3, покрівлю у Чугуївській загальноосвітній школі I-III ступенів №7, проведуть капремонт із заміни старих дерев'яних вікон на нові енергозберігаючі у Первомайському ліцеї №7, утеплення фасаду Пісочинського ліцею, системи опалення та внутрішніх туалетів Красноградського багатопрофільного ліцею, а також реконструюють спортивний майданчик Балаклійської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2.

школа
Фото: Роман Семенуха / Facebook

У цьому році у школах Харківської області обладнають десять комп'ютерних класів і 20 кабінетів природничо-математичного циклу. Також на закупівлю обладнання для кабінетів початкової школи виділять 50 мільйонів гривень. За рахунок субвенції придбають 21 шкільний автобус. У планах — покупка ноутбуків для шкіл.

"Велику увагу приділяємо і цифровізації освітньої галузі, у школах все більше використовують електронні журнали та щоденники, а вже з листопада майже у 400 школах Харківщини для вчителів буде закуплено більше 3700 ноутбуків", — зазначив Семенуха.

школа
Фото: Роман Семенуха / Facebook

Як писав KHARKIV Today, у Харкові до кінця 2021 року обіцяють обладнати системами відеоспостереження всі школи і 40% дитячих садків.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.