Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Більше 57 000 жителів Харківської області отримали допомогу від Червоного Хреста

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
За місяць виплатили ще 15 мільйонів гривень.

На деокупованих територіях Харківщини продовжують виплачувати разову грошову допомогу у розмірі 1200 гривень.

На сьогодні по 1200 гривень від Червоного Хреста отримали 57 364 жителі Харківської області. Виплати здійснюються через "Укрпошту". Загальна сума виплат уже склала 68 836 800 гривень. Перелік людей, які можуть отримати ці виплати, складає територіальна громада. Це відбувається на деокупованих територіях. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Дякую партнерам за підтримку в цьому пілотному проєкті. За сприяння Мінреінтеграції, товариства Червоного Хреста в Україні й "Укрпошти" нам вдалося здійснити виплати на загальну суму 68 мільйонів гривень", — сказала заступниця голови ХОВА Віта Ковальська. 

Зазначимо, станом на 12 грудня 2022 року було здійснено у Харківській області 44 169 виплат від Червоного Хреста на суму 53 002 800 гривень. Таким чином, трохи більше ніж за місяць виплатили ще 15 834 000 гривень.

Крім того, мешканці Харківщини отримують по 2200 гривень протягом трьох місяців від ООН. Допомогу надають родинам із дітьми, де є тільки один із батьків. При реєстрації людина отримує токен — персональний QR-код, за допомогою якого здійснюють виплату. Потім гроші надходять на банківську карту. Для отримання такої допомоги слід звернутися до органів соцзахисту за місцем проживання.

"Наразі отримано 23 104 токени на понад 75 мільйонів 488 тисяч гривень. Виплати отримали 15 846 людей", — розповіла Ковальська. 

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області запрацювали виїзні мобільні групи для реєстрації на грошову допомогу від УВКБ ООН. Пункти благодійного фонду "Право на захист" почали роботу із 16 січня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.