Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Безкоштовний" проїзд і коні на вокзалі: окуповане місто на Харківщині повертають до комунізму

Скрин відео
На залізничному вокзалі міста чекає лише кінь із возом.

Колаборанти не приховують, що ввели первісний комунізм.  

В Ізюмі на лінію вийшли маршрутні автобуси. Про це повідомив "друкований орган адміністрації міста Ізюм та Ізюмського району" під назвою "Изюмский телеграфъ".

Керівник підприємства Євгеній Жданов розповів, що "на допомогу" з запчастинами до транспорту прийшли російські солдати та всі служби Російської федерації. Він поділився і планами на майбутнє.

"Тут і заміна міського парку, і збільшення кількості міських маршрутів, і міжміське та навіть міжобласне сполучення", — говориться у пропагандистській газеті.

За які гроші робитимуть заплановане, якщо за проїзд оплату не беруть, залишилося загадкою. 

Євгеній Жданов був головним інженером Ізюмського АТП, керував гаражним кооперативом "Лебідь" в Ізюмі, де до війни займалися технічним обслуговуванням та ремонтом транспорту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські "волонтери" вивозять награбоване з Харківщини

Окрім того, "заступник голови військо-цивільної адміністрації Ізюмського району" Сергій Апришкін розповів посіпакам окупантів на відео, що зараз вимушеним та короткостроковим кроком є стрій, що нагадує первісний комунізм. 

"Відновлене транспортне сполучення, зараз діють шість автобусів, які на безкоштовній основі перевозять людей", — розповів він. 

Однак навіть із первісним комунізмом у загарбників виходить не дуже — замість автобусів і потягів на залізничному вокзалі Ізюму нині можна зустріти тільки коней з возами. Відповідне відео опублікували у місцевих пабліках. 

Нагадаємо, на окупованій частині Харківщини нікому готувати до зими міста.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.