Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Без води на Салтівці залишаються два найзруйнованіші будинки

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Воду повернули до 100 будинків.

Усі роботи на насосних станціях обіцяють провести без відключення води.

Бригади комплексу "Харківводопостачання" комунального підприємства "Харківводоканал" у травні усунули 164 пориви на трубопроводах і впорядкували 265 оглядових колодязів у всіх районах міста. Про це 1 червня повідомив заступник генерального директора — директор комплексу "Харківводопостачання" Владлен Волков.

За його словами, відновленням водопостачання переважно займалися на Салтівці та Північній Салтівці — житлових масивах, у яких після значних руйнувань на мережах подачу води було відключено протягом двох і більше місяців. Так, без водопостачання там було 102 будинки.

"Після проведених масштабних ремонтів сьогодні без води залишаються лише два найзруйнованіші будинки. Як і обіцяли, ми відновили зовнішні мережі у житлових масивах Північної Салтівки та житловому комплексі "Інтернаціоналіст". Пориви на водоводах у цьому районі виявлено поки що не всі, тому поступово відновлювані роботи на трубопроводах триватимуть", — розповів Владлен Волков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять не оплачувати рахунки за воду до літа

Також фахівці готують об'єкти комплексу до осінньо-зимового періоду. На всіх насосних станціях проводяться ревізійні та ремонтні роботи.

"Цього року всі планово-попереджувальні роботи на насосних станціях плануємо провести без відключення споживачів, щоб не створювати харків'янам додаткові проблеми. У червні продовжимо встановлювати пожежні гідранти, відновлювати вуличні колонки та усувати позаштатні ситуації на зовнішніх трубопроводах", — повідомив Владлен Волков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Терехов хоче, щоб харків'яни отримали гроші за зруйноване житло

За інформацією підприємства, 31 травня бригади комплексу відремонтували 13 пошкоджених ділянок зовнішніх водоводів і упорядкували вісім оглядових колодязів, а 1 червня планують усунути п'ять аварійних ситуацій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.