Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Батько трьох дітей загинув, захищаючи Харківщину

Олег Степанов. Фото: Facebook
Олег Степанов віддав життя поблизу Сіверського Донця.

Воїн був учасником Революції Гідності, а потім пішов добровольцем в АТО.

17 червня загинув харків'янин, батько трьох дітей Олег Степанов. У мирному житті він був завідуючим лабораторії літофізичних досліджень, комплексної лабораторії дослідження керну УкрНДІ газу Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. 

"Олег Степанов був відкритою щирою людиною, непереборним оптимістом з відчуттям прекрасного та тонким почуттям гумору. Він був справжнім професіоналом та фанатом своєї справи, що з головою занурюється у роботу та не шукає прості відповіді на складні питання. Олег Степанов мав талант знаходити щось нове та цікаве в тих місцях, які б, здавалося, вивчені та зрозумілі всім на 100%. Своїм оптимізмом та енергією він надихав оточуючих та об’єднував колектив. Олег Степанов залюбки ділився знаннями та робив це з задоволенням, як це властиво справжньому наставнику. З ним було великим задоволенням працювати, навчатись та спілкуватись", — розповіли там.

Разом з тим Олег Степанов був та продовжить бути прикладом для своїх колег і знайомих — прикладом великого фахівця, патріота та громадянина. Він обороняв Харків із самого першого дня російської навали і загинув, захищаючи рідне місто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доброволець із Івано-Франківщини загинув на Ізюмському напрямку

Війна Олега Степанова розпочалася ще у 2013 році, коли він був учасником Революції Гідності, а потім пішов добровольцем в АТО. На Донбасі він побував в оточенні під Іловайськом, звідки дивом вийшов сам та виніс пораненого побратима. До лютого 2022 року Олег Степанов займався військовою підготовкою бійців і ділився досвідом, регулярно брав участь у військових зборах. Буквально за тиждень до загибелі отримав Орден Мужності ІІІ ступеню. В Олега Степанова залишилися мати, сестра, дружина та троє дітей.

Карта для допомоги родині:

5168 7554 3398 7464 Альона Степанова (дружина)

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.