Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 13:42

Батьки харківського школяра заплатять штраф за хуліганство під час онлайн-уроків

Фото: Нацполиция
Через неодноразовий зрив дистанційних занять поліцейських попросили провести перевірку.

11-річний хлопець давав доступ до відеоконференцій "чужим" людям.

До поліцейських звернувся педагогічний колектив однієї з загальноосвітніх шкіл, розташованої на території Основ'янського району. Вчителі попросили перевірити неодноразовий зрив дистанційних занять через інтернет-платформу. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіціі в Харківській області.

Інспектори ювенальної превенції встановили, що 11-річний хлопець відкривав доступ до навчання людям, які не давали можливості проводити конференції.

Поліцейський провів зі школярем і його батьками профілактичну бесіду, щоб не допустити в подальшому порушень дисципліни в навчальному процесі. Відносно батьків 11-річного хлопця склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов'язків по вихованню дітей). Санкція статті передбачає попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області підлітки підпалили траву. Рятувальники боролися з вогнем дві доби

Нагадаємо, ще до оголошення "червоної" зони школярів Харківської області відправили на "дистанційку". У Харкові учні молодших класів навчаються за партами, решта — онлайн. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.