Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Батальйон на Харківщині знищив понад 20 одиниць техніки окупантів

Скрін: Міноборони
Серед знищеного — танки, міномети та позиції окупантів.

За час війни батальйон українських захисників, що дислокується в Харківській області, знищив 22 одиниці броньованої техніки російських загарбників.

12 серпня батальйону вдалося знищити мінометний розрахунок. Про це повідомили у Міністерстві оборони України з посиланням на військовослужбовця Збройних сил України Станіслава, який служить у цьому батальйоні.

"Наш батальйон за час ведення бойових дій знищив прицільно 22 одиниці броньованої техніки, серед якої є танки. Також знищили велику кількість позицій, командно-спостережний пункт, декілька навіть мінометів. Після чого противник почав їх робити пересувними, а не стаціонарними", — сказав Станіслав.

Захисник розповів: ціль виявляє пілот або військові з передових позицій, коли чують гул техніки чи постріли, або бачать противника, що буває рідше. Батальйон запускає безпілотний літальний апарат, готує вогневий засіб та починає вести вогонь. Сьогодні батальйон виявив позицію мінометів окупантів та вдарив по ній із танків. 

"У нас є система, за допомогою якою ми ведемо постійну аеророзвідку та відпрацювання цілей на будь-яких доступних для нас віддаленнях. Прикладом є сьогоднішній день, коли наші пілоти знайшли позицію міномета — мінометний розрахунок. Ми відразу привели в бойову готовність вогневі засоби, в даному випадку танки, та відпрацювали по них із закритих позицій", — розповів Станіслав.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.