Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Банк знову продає харківську поліклініку

Місто відмовилося викупити будівлю перед початком повномасштабної війни.

“Укргазбанк” виставив на продаж будівлю міської поліклініки у Слобідському районі Харкова.

Стартова ціна 45,9 млн. грн. Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр з посиланням на оголошення на майданчику "СЕТАМ".

Банк вкотре буде намагатися продати будівлю колишньої медико-санітарної частини заводу ДП "Завод “Радіореле", яку орендує міська поліклініка № 19.

"Це вже не перша спроба банку продати приміщення. Як стало відомо ХАЦ, будівля опинилася у приватній власності на початку 2000-х. Ще у 2005 році ПрАТ "Альпаріс" отримало дозвіл від міської ради на оренду земельної ділянки площею орієнтовно 0,4 га по пр. Героїв Сталінграду, 23-А для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі медичного призначення. За даними кадастрової карти, земля й досі знаходиться у комунальній власності та орендується ЗАТ "Альпаріс". Цільове призначення залишилося без змін. Директором ДП "Завод “Радіореле" у 2002-2007 роках був Олег Гейман, екс-менеджер концерну АВЕК та соратник нардепа Олександра Фельдмана. Під час роботи директором заводу Гейман працював помічником у Фельдмана, а потім сам став нардепом і був в одній фракції з Фельдманом", - повідомляє ХАЦ.

У 2016 році ПАТ "АБ "Укргазбанк" та ПАТ "Концерн Авек та Ко" уклали кредитний договір на дві кредитні лінії, але "Авек та Ко" кредит не погасив, тож в 2019 році нерухомість перейшла у власність банку за договором про задоволення вимог іпотекодержателя.

Торги призначені на 18 серпня будуть проходити на зниження ціни. Гранична вартість становитиме 31 млн грн.

Як писав KHARKIV Today, у березні 2021 року у Харкові виставили на продаж поліклініку за ціною будинку для макак.

Проблему можна було вирішити раз і назавжди, викупивши будівлю у банку. Але в міськраді ясно дали зрозуміти, що не збираються витрачати на це гроші.

"Ми не можемо викупити це приміщення, тому що ціна на торгах нечувана", — говорив тоді секретар міської ради Терехов.

42, 8 мільйона, які просив банк, — це майже стільки ж, скільки коштує вольєр для японських макак в зоопарку (36 млн грн.). Вся "Планета мавп" в зоопарку обійдеться місту в два рази дорожче, ніж коштує поліклініка (99 млн грн.), а всього в 2021 році міськрада витратить на будівництво зоопарку 175 мільйонів гривень платників податків.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.