Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Банду "залютинських" судитимуть за терор харківських підприємців

Фото: Facebook/Сергей Болвинов
Зловмисники залишали похоронні вінки і пускали у хід кулаки.

Двоє членів угруповання змушували підприємця перереєструвати на них фермерське господарство.

До суду направили обвинувальний акт щодо членів організованого злочинного угруповання "залютинські". Вони наводили жах на підприємців. Про це повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов.

"Двоє активних учасників угруповання займалися психологічним і фізичним впливом на підприємця: похоронні вінки на автомобіль дружини потерпілого і завдання тілесних ушкоджень самому потерпілому. Такими "методами", злочинці мали намір змусити підприємця передати права на належне йому фермерське господарство. Під час затримання підозрювані безуспішно намагалися чинити опір співробітникам поліції та втекти", — написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє "гастролерів" з Харкова грабували жінок на Закарпатті

Фото: Facebook/Сергей Болвинов
Фото: Facebook/Сергій Болвінов

За інформацією Болвінова, зараз поліція Харківщини притягнула до кримінальної відповідальності вже 13 людей із угруповання так званих "залютинських".

Нагадаємо, двох членів організованого злочинного угруповання затримали на початку лютого вони були у розшуку і ховалися. Наприкінці березня 2021 року в селищі Панютіне (Лозівський район) угруповання пред'явило вимогу голові підприємства перереєструвати належне йому товариство з обмеженою відповідальністю на них.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.