Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Багатодітна харків'янка втратила документи шести дітей у Львові

Документи знайшли і повернули патрульні.

Жінка залишила сумку з документами у транспорті.

Львівські патрульні допомогли харків'янці, яка втратила документи на себе та шістьох своїх дітей. Вдень, 12 травня, патрульні Роман Мурин та Михайло Павшик отримали виклик про допомогу від стурбованої жінки на залізничному вокзалі. Багатодітна мати була у розпачі, бо забула сумку з усіма документами на автовокзалі на вулиці Стрийській.

"Харківчанка із шістьма дітьми прямувала до сусідньої країни, і автобус туди ось-ось мав вирушити. Проте без документів шансу виїхати не було", — розповіли у Патрульній поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Найстрашніше вивозити людей після окупації, ніж з-під бомб". Як волонтери рятують харків'ян із небезпечних районів

Поліцейські негайно вирушили на автовокзал. Вони переглянули записи з камер спостереження та з'ясували, що сумку жінка залишила в автобусі, яким добиралася до Львова.

"Інспектори встановили номер водія та дізналися, що транспорт знаходиться в АТП на вулиці Пластовій. Оперативно діставшись за вказаною адресою, правоохоронці забрали сумку з документами і передали її заявниці", — повідомили патрульні.

Фото: патрульная полиция
 Фото: Патрульна поліція

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.