Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 березня, 2021 - 19:00

Автомийка, яка заливала харківське метро, більше не працює. Це тимчасово?

Автомойка не принимает клиентов. Фото: KHARKIV Today.
Офіційна версія простою мийки на станції метро "Завод імені Малишева" — погодні умови.

За два тижні перехід в метро підсох, розводи на стінах і стелі почали пропадати, калюж на підлозі більше немає. "Вибачте за тимчасові незручності. Автомийка через несприятливі погодні умови не працює", — повідомляє рухомий  рядок.

Автомийка на станції метро "Завод імені Малишева" не працює. Після публікації KHARKIV Today на табло з'явився напис: "Автомийка не працює через погодні умови".

Трохи пізніше, 22 лютого, в одному з харківських телеграм-каналів з'явилося відео. Перехожі відобразили, як співробітники КП "Харківводоканалу" працюють над вирішенням проблеми з водовідведенням автомийки "Delux wash". Машина комунального підприємства, формений одяг — все, як годиться.

Працюючий в переході продавець газет розповів нам, що їх не заливає водою з тих пір, як автомийка закрилася. Всі, хто орендує тут місце у КП "Підземне місто", сподіваються, що власників мийки знайдуть і не дозволять їм більше вести господарську діяльність.

Але по-іншому думають власники. Хто ці люди, нам так і не вдалося з'ясувати. За нашою інформацією, відношення до автомийки має один з чиновників адміністрації Слобідського району. Поки ми шукали підтвердження цієї інформації, на автомийці почався активний ремонт.

Щодня людина виходить з підсобного приміщення і робить обхід "зливних" ям — тих самих, до яких потрапляє вода і піна, яка використовується під час миття автомобілів. Між ямами демонтували пластикову трубу — вона з'єднувала всі отвори і, судячи з усього, дала збій. Крім того, за мийкою відкрили каналізаційний люк, куди повинна була надходити вся використана вода. Чому вона лилася в підземний перехід, а не в каналізацію, незрозуміло.

Спілкуватися з журналістами доглядач автомийки відмовляється.

Водночас директор комунального підприємства "Підземне місто" Олександр Ганус, який не міг не знати про проблему, був звільнений 23 лютого. Причину звільнення він відмовився називати. Через кілька днів на його місце призначили Станіслава Лебедєва. Є надія, що він не допустить потопу на станції метро "Завод імені Малишева".

.

 

Як писав KHARKIV Today, раніше автомийка «Delux wash» затоплювала перехід на станції метро "Завод ім. Малишева". Какая-Будь-яка контактна інформація про власника об'єкту відсутня. Харківський метрополітен знає про проблему, однак, вирішити проблему має КП "Підземне місто", тому що все підвуличні підземні переходи знаходяться на їхньому балансі. Зв'язатися з останніми KHARKIV Today не зміг.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.