Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Автобуси з Дергачів до Харкова курсуватимуть по-іншому (розклад)

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Новий графік вводять відзавтра.

До Дергачів повертаються мешканці й просять збільшити кількість рейсів.

Із середи 22 березня вводять новий графік автобусного маршруту сполученням Дергачі ("Піски") — Харків (станція метро "Перемога"). Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації В'ячеслав Задоренко.

"З кожним тижнем населення нашого міста зростає, що призводить до необхідності покращення автобусного сполучення з обласним центром. У зв'язку з цим Дергачівська міська рада отримала звернення від місцевих мешканців з проханням вплинути на оптимізацію автобусного маршруту Дергачі – Харків", — розповів В'ячеслав Задоренко.

Тому Дергачівська міськрада провела перемовини з перевізником — фірмою "Фрегат-К+". Перевізник погодився збільшити кількість автобусних рейсів та скоротити інтервали руху.

Зазначимо, у новому графіку є рейси, що здійснюються з понеділка по п'ятницю та з суботи по неділю. Перший рейс у будні здійснюється о 6:05, останній — о 18:45 (із Дергачів). У вихідні рейси відкриваються о 6:25.

авто
Графік: Дергачівська міськрада

Як писав KHARKIV Today, 11 березня з селища Старий Салтів відкрили безкоштовні автобусні рейси до Харкова та зворотно. Скористатися ними можуть лише пенсіонери, які мешкають у Старосалтівській громаді.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.