Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Автівка звільненого за Ніццу харківського чиновника виставлена на продаж

Porsche 911 на харківських номерах продають у Києві.

За автівку ексчиновника просять 99 000 доларів.

Автомобіль Porsche 911, на якому колишній директор департаменту земельних відносин Харківської міської Ради Сергій Колесник їздив у Ніцці, продається. Влітку Колесник стверджував, що цей Porsche належить його давньому другу, який багато років живе у Ніцці. Автівка з цими номерами зараз виставлена на продаж у Києві. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на сайт Auto.ria.

"Ще тоді ця версія здалась дуже підозрілою з урахуванням того, що автівка була на номерах з харківською реєстрацією. А його товариш, за словами Колесника, багато років живе у Ніцці. А буквально на днях ця версія стала ще більш підозрілою, коли ми знайшли на сайті Auto.ria інформацію, про те що на продаж виставили у Києві саме цей Porsche 911, в якому засвітився у Ніцці Колесник. Те що це одна й та ж автівка підтверджує номер, який співпадає у автівки, яку виставили на продаж та в тій яку використовував Колесник в Ніцці – АХ 9123 МВ", — розповіли у ХАЦі.

Вартість цього Porsche оцінив продавець у 99 000 доларів (близько чотири мільйони гривень). Автомобіль випущений у 2018 році, на спідометрі 33 000 кілометрів. Porsche привезений із Канади. Там у 2020 році він потрапляв в аварію, в автомобілі був пошкоджений кузов. В Україні його зареєстрували у 2021 році.

"Цю автівку придбали на аукціоні в листопаді 2020 року та зареєстрували в грудні 2021 року в Україні. Ось же версія про давнього товариша у Ніцці, в якого Колесник взяв покататись Porsche 911 на харківських номерах стала ще більш фантастичною, бо важко повірити, що цей товариш, який живе довгий час у Франції, приїхав під час війни спеціально до Києва, під час війни, щоб продати автівку", — зазначили у ХАЦ.

авто
Скрін: Auto.ria

Як писав KHARKIV Today, Сергій Колесник став відомими завдяки фотографіям у соцмережах. Чиновник хизувався розкішною відпусткою у Франції, де він прогулювався по головній площі Ніцци з пакетом із дорогого бутіка Hermes та сідав в автомобіль Porsche вартістю майже 4,7 мільйона гривень.

Колесник заявляв, що під час війни він виїжджав у відпустку як багатодітний батько. Начебто в Ніцці багато років живе його друг, й автівка належить саме йому.

Згодом Сергія Колесника звільнили з посади директора департаменту земельних відносин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.