Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Артур Товмасян розповів, навіщо "Металіст" передали Харкову

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Харківська облрада ухвалила рішення про передачу ОСК "Металіст" на баланс Харкова.

За словами голови облради, з передачею "Металіста" Харкову сподіваються повернути регіону великий футбол.

10 червня на п'ятій сесії Харківської обласної ради восьмого скликання прийняли рішення про передачу в комунальну власність громади Харкова рухомого і нерухомого майна комунального підприємства "Обласний спортивний комплекс "Металіст" (вулиця Плеханівська, 65). Це допоможе повернути Харківській області великий футбол, — пояснив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

"Моя позиція залишилася незмінною, і я повністю підтримую це рішення. Ми всі пам'ятаємо ті часи, коли стадіон "Металіст" був справжньою перлиною Першої столиці, коли вся Харківщина вболівала за улюблену команду і пишалася її успіхами. Упевнений, тепер є всі шанси відродити колишню славу спортивного символу міста. Об'єднатися навколо цієї потрібної і гідної справи — правильний крок. Тільки так зможемо повернути регіону великий футбол", — сказав Товмасян.

Як відзначили у Харківській облраді, громада Харкова повинна буде використовувати "Металіст" тільки за цільовим призначенням, у приватну власність стадіон віддавати не можна.

Нагадаємо, у квітні на сесії Харківської міської ради прийняли звернення до Харківської обласної державної адміністрації про безкоштовну передачу КП "ОСК "Металіст". 29 травня футбольний клуб "Метал" останній раз зіграв під такою назвою, оскільки стартувала процедура його перейменування у "Металіст".

2 червня комісія з питань спільної власності територіальних громад Харківської обласної ради підтримала винесення проєкту безкоштовної передачі "Металіста" Харкову, але за двох умов — діяльність нового власника не повинна погіршити стан пам'ятки архітектури, який є одним з об'єктів стадіону; стадіон повинен використовуватися за цільовим призначенням і не може бути приватизований.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.