Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Артоб'єкт, який планували встановити на День міста у Харкові, переїхав до столиці

Фото: Віталій Кличко
Гігантські краплини встановили на площі у Києві.

Через обстріли у Харкові неможливо встановити скульптурну композицію.

На площі біля станції метро "Арсенальна" у Києві з'явився новий артоб'єкт "Єднання", який до війни планували встановити до Дня міста у Харкові. Відкриють його в кінці цього тижня. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Проєкт "Єднання" втілений харківською майстернею Metal Style. Символічні металево-дзеркальні краплини були створені для розміщення на центральній площі Харкова, до Дня міста. Але, через шалені обстріли Харкова, які продовжують здійснювати російські варвари, встановити там артоб'єкт зараз неможливо. І автори звернулися з пропозицією прикрасити гігантськими краплинами громадський простір Києва", — пояснив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові на муралі зафарбували радянський орден та георгіївську стрічку

Мер Києва назвав простір A-Station найбільш вдалим місцем для розташування артоб'єкта, який символізує єднання Києва та Харкова.

"Тут символічні краплини віддзеркалюватимуть історію (корпуси Арсеналу та комендатури, а також сучасний Київ). За задумом авторів, краплини тяжіють як до землі, так і одна до одної, символізуючи єдність двох міст — столиці України Києва та Харкова, який сьогодні мужньо протистоїть російському агресору", — пояснив Кличко.

арт
Фото: Віталій Кличко
арт
Фото: Віталій Кличко

Як писав KHARKIV Today, Харківська область лідирує за кількістю зруйнованих об'єктів культури. Станом на 3 серпня на Харківщині було пошкоджено через війну 113 об'єктів культурної спадщини.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.