Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Американці безкоштовно дадуть насіння кукурудзи харківським аграріям

Допомога надійде фермерам з прифронтових і постраждалих населених пунктів. 

Насіння кукурудзи роздаватимуть наприкінці квітня. 

Аграріям із прифронтових і постраждалих через війну територій безоплатно роздадуть насіння кукурудзи для весняної посівної. Ініціатива належить уряду США та компанії Bayer. Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України. 

Отримати насіння кукурудзи зможуть агровиробники із десяти регіонів, у яких є в обробітку від п'яти до 500 гектарів землі (і юридичні, і фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства). Сюди входить Дніпропетровщина, Донеччина, Запоріжжя, Київщина, Луганщина, Миколаївщина, Сумщина, Харківщина, Херсонщина та Чернігівщина. Роздаватимуть насіння бренду Dekalb. На одне господарство дадуть насіння, яким можна засіяти 25 гектарів землі. 

"Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15 756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів", — розповіли у Мінагрополітики. 

Для того, що отримати насіння кукурудзи, потрібно зареєструватися у Державному аграрному реєстрі (розділ "Доступні програми" — USAID АГРО, насіння кукурудзи Dekalb, 2024 рік). Заявки від фермерів будуть приймати до 21 квітня, видавати насіння — наприкінці квітня. 

Як писав KHARKIV Today, майже третину земель у Харківській області планують розмінувати цього року. У регіоні заміновано понад пів мільйона гектарів земель. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.