Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Аграрії Харківщини завершили посівну на 87%

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Фермери сподіваються на хороший урожай озимих.

Аграрії Харківської області засіяли 555 гектарів полів.

Це понад 87,5% від запланованої площі посівної кампанії цього року. Причому більше 140 га вдалося посіяти за останній тиждень, бо раніше працювати заважала холодна і дощова погода. Але ті ж дощі добре вплинули на озимі культури.

"Враховуючи, що у квітні та травні на тлі помірної температури повітря опадів випало більше середньої багаторічної норми, то слід очікувати, що аграрії зможуть отримати достатньо вагомий урожай пшениці озимої", — розповів заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Ярими зерновими та зернобобовими культурами засіяли 244,2 тисячі гектарів площ сільськогосподарських угідь — це на 1% більше, ніж планували. Найбільші площі цих культур — у західних Богодухівському та Красноградському районах, які найменше постраждали від бойових дій. Також посіяли соняшник на площі майже 293 тисячі гектарів, сої — 18,4 тисячі гектарів.

Як писав KHARKIV Today, аграрії можуть отримати звільнення від податків, якщо їхні поля заміновані, забруднені або розташовані на окупованій території чи там, де тривають активні бойові дії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.