Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28-річний харків'янин очолив оборонний завод

Герман Сметанин (в центре). Фото: Харьковский бронетанковый завод
На Харківському бронетанковому заводі представили нового директора.

Герман Сметанін працював на заводі ім. Малишева, ХКБМ ім. Морозова і Львівському бронетанковому заводі.

29 березня генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" призначив 28-річного Германа Сметаніна на посаду директора державного підприємства "Харківський бронетанковий завод". Про це повідомили на офіційній сторінці заводу в Facebook.

Сметаніна представив колективу директор дивізіону бронетанкової техніки Євген Анфалов. Він зазначив досвід Сметаніна в роботі на інших оборонних заводах і висловив надію на перспективу співпраці з ними.

"У Германа Володимировича є потенціал і перспектива, адже за його плечима досвід роботи на Львівському бронетанковому заводі, Заводі ім. Малишева, Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова, що дає йому можливість ще більше зміцнити зв'язок між підприємствами з метою виконання спільних замовлень і співробітництва для зміцнення боєздатності нашої держави", — зазначив Анфалов.

Відзначимо, раніше Харківський бронетанковий завод очолював В'ячеслав Стрілець. Декларацію перед звільненням він подав 23 березня. Вона охоплює період з 1 січня по 16 березня. За цей період його зарплата на Харківському бронетанковому заводі становить 168 681 гривень. Ще 37 778 гривень отримав пенсії.

У квітні 2020 року Стрілець купив автомобіль Toyota Land Cruiser 2012 випуску за 682 500 гривень. З липня 2020 року орендує квартиру в Харкові площею 40,8 квадратних метра. Вартість оренди не вказана.

Як писав KHARKIV Today, про наміри очолити Харківський бронетанковий завод Герман Сметанін заявив 16 березня, коли опублікував декларацію кандидата на цю посаду на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Сметанін вказав зарплату на заводі Малишева — 734 208 грн, Львівському бронетанковому заводі — 48 286 гривень. Він накопичив 35 тисяч доларів готівкою, 33 738 гривень, 959 гривень, 156 гривень і 86 гривень — на банківських рахунках. Сметанін володіє 20% власності на квартиру в Харкові, його дружина — 33% на іншу квартиру.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.