Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

272-й день війни. На кордоні Харківщини з Росією замайорів український прапор

Скрін: 249-й батальйон
Український прапор установили бійці 249-го батальйону територіальної оборони Харкова.

Захисники нагадали росіянам, що ця земля — українська.

18 листопада розвідники разом із командиром 249-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади територіальної оборони Харкова встановили на державному кордоні з Росією державний прапор України. Відповідне відео опубліковане на офіційній сторінці 249-го батальйону. Прапор тепер майорить на вишці на самому кордоні України з РФ неподалік Гоптівки.

"Ну що друзі, ось і зима настала. Перший сніг, перший лід. Прямуємо до самого кордону. Будемо встановлювати державний прапор. Нехай росіяни бачать, що це земля наша рідна, це — Україна. Слава Україні!", — сказав український захисник.

На відео, опублікованому 249-м батальйоном, видно, як українські бійці їдуть засніженою дорогою до держкордону, проїжджають будівлю, на дверях якої — залишена окупантами літера "Z", та прибувають до місця.

Боєць розгортає український прапор і йде разом із двома побратимами до вежі. На відео ця вежа підписана як зона з обмеженнями висот. Поряд на землі встановлена табличку: "Увага! Державний кордон України. Прохід заборонено". Захисники встановили прапор на найвищу точку вежі.

Нагадаємо, саме з Гоптівки почалося повномасштабне вторгнення Росії на Харківщину 24 лютого. Паралельно окупанти зайшли на Чугуївському та Куп'янському напрямках. 

Як писав KHARKIV Today, 21 листопада координатор "Євромайдану Харків" Володимир Чистилин передав до намету "Все для перемоги" на площі Свободі прапор, який уцілів під час ракетного удару російськими окупантами Будинку рад.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.