Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

245 тисяч школярів Харківської області не навчаються через війну

Фото: А. Бринза.
155 шкіл перейшли на дистанційний формат навчання.

До війни у школах Харківської області навчалися 260 862 учні, з них 139 085 — жителі обласного центру.

Майже 245 000 школярів із Харківської області не навчаються через війну, на дистанційному навчанні перебувають 16 000 учнів. Евакуйовано з Харківської області 6784 дитини: 3913 залишаються на території України і 2891 — за кордоном. Про це повідомили у Харківській обласній військово-цивільній адміністрації.

"Всього з 715 закладів загальної середньої освіти Харківщини на дистанційне навчання перейшли 155. Також у режимі онлайн працює 28 інтернатів. Дистанційно навчають у 18 громадах, канікули продовжили у чотирьох громадах, призупинено навчальний процес через активні бойові дії та руйнування інфраструктури у 34 громадах", — пояснили у Харківській обласній військово-цивільній адміністрації.

У Харкові діти не можуть навчатися через постійні обстріли міста та тотальне знищення шкіл російськими окупантами. Навчальний процес зупинено до особливого розпорядження Учні, які евакуювалися, можуть навчатись в інших регіонах України.

Як писав KHARKIV Today, з початку війни внаслідок обстрілів російськими окупантами були пошкоджені 60 шкіл, 30 дитячих садків, вісім лікарень, сім вишів, а також гуртожитки, заклади культури, релігійні заклади, підприємства.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.