Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 листопада, 2020 - 15:32

Харківські націоналісти прийшли до Фельдмана

Фото: Фрайкор
Активісти запалили фаєри під офісом нардепа. Акція тривала приблизно 15 хвилин.

Напередодні річниці Голодомору активісти попросили Олександра Фельдмана не встановлювати рекламу, яка "знущається над історичною пам'яттю".

У п'ятницю, 27 листопада, представники патріотичних організацій прийшли до будівлі галереї "АВЕК", яка розташована на вулиці Сумській, 70, щоб висловити своє невдоволення діями нардепа Олександра Фельдмана, який раніше встановив табличку з написом "Фельдман екопарк" поруч з Меморіалом жертвам Голодомору в Дергачівському районі. Про це повідомляє кореспондент KHARKIV Today c місця подій.

В акції взяли участь майже 50 осіб. Вони вигукували патріотичні гасла, співали українські пісні і запалили фаєри.

"Сьогодні ми прийшли на цю акцію — "Фрайкор","Правий сектор" і "Союз ветеранів АТО", щоб показати позицію патріотичної громадськості. Показати, що ми проти того, що Фельдман виставив рекламу свою поруч з Меморіалом жертвам Голодомору і прибирати її не надто хоче, прислухатися до громадськості не хоче. Він висувався на мерське крісло від "ОПЗЖ" — проросійських колабораціоністів. І ми бачимо осквернення українських цінностей. Тому ми, звичайно, сьогодні прийшли показати свою позицію. Закон ніяк не порушували. Сподіваюся, Фельдман до нас прислухається", — сказав керівник "Фрайкору" Георгій Тарасенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тріумф людини: в Харкові відкрилася унікальна виставка

Активісти також зайшли всередину будівлі і повісили на стіні звернення до Олександра Фельдмана, в якому закликали не розміщувати рекламу, яка "знущається над історичною пам'яттю".

"Також ми повісили портрети організаторів Голодомору в Україні. Щоб він з ними ознайомився", — зазначив Тарасенко.

в
Портрети Менделя Хатаєвича, Ізраїля Леплевського і Зиновія Кацнельсона. Фото: KHARKIV Today / Богдан Затула

Акція тривала не більше 15 хвилин.

У свою чергу, прессекретар "Фельдман екопарку" Олексій Костюченко повідомив KHARKIV Today, що напис, про який говорять активісти, перенесли ще в середу, 25 листопада, у другій половині дня.

"Його перенесли ближче до Білгородського шосе, безпосередньо до входу в "Долину альпак". Там, де вона була до цього, зараз напис "Запали cвічку", — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем'єра фільму про Голодомор, який знімали в Харкові, відбудеться цієї суботи (Відео)

Костюченко відзначив, що напис перенесли після прохання Українського інституту національної пам'яті

Нагадаємо, поруч з пам'ятником Голодомору в Харківській області народний депутат поселив тварин. У 100 метрах від Меморіального комплексу встановили літери "Фельдман екопарк". 6 листопада група невідомих людей прибрала цей напис. Його відновили 12 листопада.

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.