Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 липня, 2020 - 13:05

Харків знову закупить контейнери для роздільного збору сміття по 19 тисяч гривень

Всього на контейнери планується витратити 275 000 гривень.

У квітні місто вже закуповувало аналогічні контейнери.

Комунальне підприємство "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міськради має намір витратити 275 000 гривень на 14 контейнерів для роздільного збору відходів. Інформація про це розміщена на сайті державних закупівель Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, КП хоче придбати по п'ять зелених і блакитних контейнерів, а також чотири жовтих. Контейнери повинні бути виготовлені зі склопластику, мати захист від ультрафіолетового випромінювання. Висота контейнера повинна складати не більше 1,6 м, а діаметр — не більше 1,75 м. Внутрішній об'єм контейнера повинен складати 2500 літрів, а вміщати вони повинні не менше тонни сміття.

Крім цього, контейнери повинні бути виготовлені не пізніше 2020 року і мати 12-місячну гарантію.

KHARKIV Today раніше писав про те, що 17 квітня дане КП уклало з ТОВ "Центр екопослуг" угоду про придбання 10 аналогічних контейнерів.

Перший такий майданчик для роздільного збору сміття вже з'явився на проспекті Перемоги, 66-к. Тоді ж директор комунального підприємства Юрій Суярко анонсував швидку появу таких контейнерів і в інших мікрорайонах Олексіївки і Павлового Поля.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.