Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 березня, 2020 - 15:56

Харків все-таки йде на жорсткий карантин

З середи в місті закриваються кафе, ресторани і всі торгово-розважальні центри. Таке рішення було прийнято на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій в міськраді.

Вже у середу в місті закриваються кафе, ресторани і всі торгово-розважальні центри. Таке рішення було прийнято на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій в міськраді.

Через день Харків все-таки приєднається до загальноукраїнського карантину. 18 березня в місті залишаться працювати тільки продуктові магазини, аптеки, банки.

"Забороняється з 00:00 17 березня до 3 квітня робота суб'єктів господарювання — ресторанів, кафе, ТРЦ, фітнес-центрів, крім роздрібної торгівлі продуктами, лікарськими засобами, банківської і страхової діяльності, АЗС за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту", — повідомила сьогодні на засіданні КНС директор департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

Багато торгово-розважальних центрів вже сьогодні повідомили своїх відвідувачів про те, що буде  працювати після 17 березня.

"Французький бульвар тимчасово призупиняє свою роботу! Супермаркет "Сільпо", аптека "911", "Мc DRIVE", "Нова Пошта" та "Обмін валют" продовжують працювати у звичному режимі", — повідомили на сторінці ТРЦ.

"Дафі" також частково закриється на карантин 18 березня.

"Будуть працювати продуктовий Fozzy, аптека — це точно. Під питанням "Рошен", Comfy — зараз ведемо узгодження. Працюватимуть ресторани, але тільки на доставку, тобто прийти поїсти не вийде", — повідомили KHARKIV Today в адміністрації "Дафі".
Завтра також закриється Sun Mall на Одеській.
"Sun Mall закривається на карантин з 18 березня. АТБ продовжить свою роботу ", — розповіли в Sun Mall".

Супермаркети і продовольчі ринки не закриваються, але контролювати їх обіцяють більше.

"Щоб із завтрашнього дня жорстко здійснювався контроль. Якщо хоч один ринок не буде виконувати наші вимоги, він повинен бути блискавично закритий. Мережі, які торгують продуктами харчування, у них повинні бути всі засоби для обробки і дезінфекції. Тотальний контроль. Ми працюємо, як працювали, в цілодобовому режимі. Потрібно, щоб люди пішли з вулиці, якомога менше спілкувалися між собою. Зрозуміло, що дуже важко пережити, психологічно пережити, але ми повинні зробити все можливе ", — сказав перший віце-мер Ігор Терехов .

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.