Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 травня, 2020 - 11:03

Кернес розповів, як швидко зможе відкритися метро після рішення Кабміну

метро
Після того, як Кабмін анонсував запуск метро наступного тижня, харківський мер сказав — підземку можна буде відкрити через годину після прийнятого рішення.

Після того, як Кабмін анонсував запуск метро наступного тижня, харківський мер сказав — підземку можна буде відкрити через годину після прийнятого рішення.

Геннадій Кернес вважає, що причина "пробок" в Харкові — закрите метро. А в підземці можна організувати перевезення пасажирів, дотримуючись санітарних норм і без натовпу. Про це Харківський міський голова повідомив в ефірі "Громадського радіо".

"У транспорт набиваються люди. Але мене дуже втішило доручення президента Кабінету міністрів розробити заходи щодо передачі повноважень приймати рішення по транспорту на місцях", — сказав Кернес.

За його словами, метро зможе відкритися для пасажирів через годину після прийняття відповідного рішення. Під час карантину підземний транспорт регулярно обкатувався.

Нагадаємо, в Україні можуть дозволити роботу метрополітену з 25 травня. Рішення про наступні пом'якшення карантину Кабінет міністрів буде приймати на засіданні 20 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через карантин співробітникам Харківського метрополітену не виплачують зарплати

Раніше Геннадій Кернес заявляв, що хоче відновити роботу Харківського метрополітену 12 травня, незабаром він виступив з протилежною заявою, уточнивши — підземка запрацює, коли дозволить уряд. Пізніше на сайті Харківської міськради повідомили, що намагаються переконати уряд запустити метро.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.