Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 липня, 2020 - 10:05

Кернес розповів, навіщо хоче залишитися на третій термін

Харківський міський голова планує завершити розпочаті проекти.

Кернес вважає, що з ним може поборотися за крісло мера будь-яка людина, але "відкусити голоси" у нього не дозволить.

Харківський міський голова Геннадій Кернес піде на місцеві вибори, щоб завершити будівництво метро, ​​зоопарку та дороги. Про це він заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Мені потрібно завершити кілька великомасштабних проектів. В тому числі, добудувати метро, ​​зоопарк, дорогу. Зараз з Ярославським вирішуємо, щоб був технополіс — великий проект дуже. Харків — місто вчених. І це проект для стратегії міста до 30-го року. У нас була мета і ми з нею впоралися дуже добре. Це підготовка міста до Євро-2012, — сказав Кернес. — Будь-яка людина може скласти конкуренцію. Голоси відкусити я нікому не дам. Тому що я люблю своє місто, городян і роблю все для того , щоб наше місто було успішним. Владу не люблю, але справа в тому, що влада дає можливість реалізувати ті процеси, які ти намітив, щоб зручно було всім. Я маю на увазі, безпечно, спокійно, зручно і по можливості оперативно".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Блок Кернеса: гроші приносять підставні особи, витрачають свої з "кооперативної" схеми

За його словами, роздача пайків не була початком передвиборчої кампанії в Харкові.

"Зараз це не має ніякого значення, тому що те пройшло вже. Ті люди, які готували ці пайки, вирішили так вчинити. Це їх ініціатива, волонтерів, не наша. Ні, це не була підготовка до місцевих виборів", —зазначив Кернес.

Як писав KHARKIV Today, офіційна передвиборча кампанія до місцевих органів влади розпочнеться тільки 5 вересня, але Геннадій Кернес почав її заздалегідь. Харків обвішаний білбордами з його особою, а на виході з метро роздають фірмові ручки партії "Блок Кернеса".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.