Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 липня, 2020 - 11:55

Ігор Черняк сказав, з ким піде на вибори мера

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Ігор Черняк заявив про намір йти в мери з командою екс-голови ХОДА Юлії Світличної.

Ігор Черняк йде на вибори з командою екс-голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Позафракційний депутат Харківської міської ради та один із засновників Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк заявив про намір балотуватися в мери Харкова.

"Харків сьогодні потребує системних і суттєвих змін. Зміни, які зроблять наше місто кращим, а не "лудшим ". Сучасним, а не феодальним. Зручним і безпечним, а не ілюзорно "успішним". Саме для того, щоб зробити ці зміни реальними, я йду на посаду харківського міського голови. Іду разом з командою Юлії Світличної ... ", — написав Черняк в своєму Facebook.

Він назвав команду Світличної найбільш "потужною і системною проукраїнською політсилою" в Харківській області і пообіцяв не змагатися бордами, а представити концепції розвитку, пріоритети та конкретні кроки.

До речі, з якою політичнию силою Черняк збирається йти, він не написав.

Нагадаємо, в 2015 році Черняк став депутатом міськради від партії "Самопоміч", був в опозиції до Кернеса, в 2018 році вийшов з фракції і партії. Трохи раніше, як член Харківського антикорупційного центру, брав участь у підписанні меморандуму з ХОДА під керівництвом Світличної. Тоді Світлична обіцяла, що меморандум дозволить досягти якісних показників економії бюджетних ресурсів — в півтора раза, що дасть можливість будувати нові дороги, школи, об'єкти соціальної інфраструктури та амбулаторії.
Черняк заявляв про те, що мета ХОДА та ХАЦ збігається і полягає "у прагненні навести порядок і добитися того, щоб державні кошти використовувалися раціонально".

Весною 2019 року Черняк брав участь у виборах до Верховної Ради, йшов з партією Михайла Саакашвілі, який зняв свою кандидатуру на користь Зеленського.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.