Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 вересня, 2020 - 07:45

Геращенко просить оприлюднити переговори на АН-26 перед катастрофою

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Зараз фахівці розшифровують "чорні ящики".

На думку Антона Геращенка, рідні загиблих і вся країна повинні знати, що сталося перед катастрофою.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив про необхідність оприлюднення переговорів пілота з диспетчером і розмов у кабіні АН-26, який розбився 25 вересня. Про це Геращенко заявив в ефірі "Украина 24"

"На цей час відомо, що фахівці вже приступили до розшифровки "чорних ящиків" літака АН-26, щоб з'ясувати, чи були це якісь технічні несправності або якісь інші заходи, які привели до цієї катастрофи. У "чорних ящиках" є записи переговорів пілотів з диспетчерами, є запис, що говорили в кабіні пілотів в останні секунди перед трагедією і запис технічних параметрів роботи двигунів. Чекаємо інформацію від експертів. Я також вважаю, що переговори пілота з диспетчером і переговори в кабіні пілота потрібно публікувати, щоб і рідні, і близькі загиблих знали, що сталося, і щоб вся країна також знала", — сказав Геращенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родичі всіх загиблих в авіакатастрофі під Харковом здали зразки для тесту ДНК

Він додав: за підсумками розслідування про причини катастрофи потрібно буде повідомити всім структурам, в тому числі за кордоном, які використовують АН-26, оскільки поломка може становити небезпеку і для інших літаків.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військово-транспортний борт АН-26Ш впав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва. На борту перебували 27 осіб, вижити вдалося лише одному. В катастрофі загинули 25 чоловік, ще один помер у лікарні. Ідентифікувати тіла не вдалося.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.