Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 березня, 2020 - 12:29

Фонд Фельдмана і "АВЕК" запускають безкоштовні автобуси в центр Харкова

МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" спільно з ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" на період карантину запускає в Харкові безкоштовні соціальні автобусні маршрути зі спальних районів до центру міста.

МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" спільно з ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" на період карантину запускає в Харкові безкоштовні соціальні автобусні маршрути зі спальних районів до центру міста.

"Увесь автопарк Фонду Олександра Фельдмана і ПАТ "Концерн АВЕК і Ко" спрямований на допомогу харків'янам в переміщенні по місту — це кілька десятків автобусів і мікроавтобусів, які потрібні в першу чергу для проїзду медичних працівників, співробітників продуктових магазинів, підприємств комунального обслуговування та інших об'єктів критичної інфраструктури, без яких неможливе функціонування міста. Закликаємо харків'ян відповідально ставитися до вимушених заходів, введених через небезпеку поширення вірусу, дотримуватися всіх карантинних заходів і не користуватися громадським транспортом без нагальної потреби",— підкреслив директор МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" Максим Водка.

Автобуси будуть ходити за маршрутами:

•       ст.м. "Індустріальна" — ст.м. "Пл. Конституції"

•       Залютине — ст.м. "Холодна Гора" — Південний вокзал — ст.м. "Пл. Конституції"

•       селище "Перемога" (Пилипів) — Нова Баварія — пр. Л. Малої — Південний вокзал — ст.м. Держпром"

•       602-й м/н — пр. Ювілейний — пр. Льва Ландау — Салтівське шосе — Московський проспект — ст.м. "пл. Конституції".

Нагадаємо, раніше засновник фонду, народний депутат України Олександр Фельдман заявив, що концерн "АВЕК" і афільовані з ним структури нададуть для боротьби з коронавірусом автобуси Фельдман Екопарк, спеціальний транспорт і автомобілі "АВЕК", в тому числі карету швидкої допомоги і поливальні автомобілі, а також приміщення та всі потужності Медичного центру "Інтермед", включаючи апарат ШВЛ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.