Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 грудня, 2020 - 11:34

Ексголова Харківської облдержадміністрації отримав мандат депутата

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Олексій Кучер представлятиме партію "Слуга Народу" в Харківській міськраді.

Колишній голова Харківської ОДА Олексій Кучер прийшов до сесійної зали одним з останніх.

9 грудня проходить перша сесія Харківської міськради нового скликання. Олексій Кучер, обраний місцевим депутатом від партії "Слуга Народу", прийшов до сесійної зали одним з останніх разом з колегою по партії Ренатою Казанською, раніше вона очолювала його патронатну службу.

Під час сесії всі депутати міськради, в тому числі, ексголова Харківської ОДА склали присягу, отримали тимчасові посвідчення, нагрудні значки та картки для голосування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харківської міськради привезли сміттєвий бак для депутатів

Присягу зачитувала віце-мер Світлана Горбунова-Рубан. Перед цим голова Харківської міської виборчої комісії Ольга Мозгова зачитала документ про обрання Геннадія Кернеса міським головою Харкова.

Нагадаємо, Олексій Кучер заявив, що може бути корисний президенту в Києві, при цьому, він і команда залишаються в харківських політичних процесах. Ексчиновник буде депутатом  Харківської міськради, він балотувався і в мери Харкова, але програв.

Як писав KHARKIV Today, 27 листопада Зеленський підписав указ про призначення на посаду голови Харківської ОДА Айни Тимчук. Іншим указом він звільнив з цієї посади Олексія Кучера. Президент вручив Тимчук службове посвідчення та побажав успіхів у роботі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.