Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 квітня, 2020 - 18:25

Добкіна не змогли судити через карантин

Другий рік у Дзержинському районному суді Харкова не можуть провести підготовче засідання. Цього разу засідання перенесли на травень.

Другий рік в Дзержинському районному суді Харкова не можуть провести підготовче засідання. Цього разу всьому виною карантин.

Обвинувачені екс-мер Харкова Михайло Добкін, колишній головний архітектор Сергій Чечельницький, заступниця Кернеса Тетяна Овіннікова, радник Кернеса Борис Баронін, Володимир Конюхов (має відношення до ЖБ-1) і засновник житлового кооперативу Андрій Кітченко зберуться на лаві підсудних 18 травня. Про це KHARKIV Today повідомили в Дзержинському районному суді.

"Судове засідання перенесене на 18 травня через карантин. Рішення суддів є — слухаємо тільки "підвартові" справи і матеріали, у яких закінчуються терміни",— пояснили в приймальні судді Олексія Шишкіна, який слухає справу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Добкин проводит карантин на рыбалке

Як писав KHARKIV Today, 5 березня суд по "кооперативним схемам" не відбувся, тому що не прийшов екс-головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький. За словами його адвоката Юлії Плетньової, він знаходився на стаціонарному лікуванні в Інституті проблем ендокринної патології.

Нагадаємо, в лютому судове засідання по "кооперативним схемам" також  не відбулося. У суді вирішували чи об'єднувати провадження по кооперативних схемах, проте на місці не виявилося одного учасника процесу і одного адвоката. До цього засідання не відбулося 16 грудня 2019 року. Тоді в суд не з'явилися адвокати Бароніна. 4 листопада 2019 року подготовительное судебное заседание не состоялось, поскольку болел Добкин. До цього — 19 сентября 2019 года дело о "кооперативной схеме" снова не состоялось, оскільки один з обвинувачених, Володимир Конюхов, не з'явився, а захисниця Сергія Чечельницького Юлія Плетньова запізнилася на півгодини.

У 2014 році прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо Михайла Добкіна за кількома статтями. За інформацією слідства, Добкін і інші підозрювані чиновники незаконно передали в приватну власність понад 70 гектарів землі на загальну суму понад 200 мільйонів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.