Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 12:34

До лікарні № 25 для роботи з коронавірусом терміново потрібні 20 співробітників

Потрібні санітари і медсестри.

У лікарні кажуть, що задихаються від нестачі персоналу. Останнім часом туди стали активно звертатися з приводу працевлаштування, начмед не втрачає надії на поліпшення ситуації.

До ковідного відділення Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №25 потрібно як мінімум десять санітарів і десять медсестер. Про це повідомив KHARKIV Today начмед ковідного відділення Володимир Іванович.

"Нам потрібно багато — медсестер чоловік десять (їх же треба ще відібрати, ми ж не можемо брати всіх) і санітарок чоловік десять. Якнайшвидше. Ми зараз тому і дали оголошення, тому що ми задихаємося від відсутності персоналу", — сказав Володимир Іванович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Семеро жителів Харківської області померли від коронавірусу

Кандидатам пообіцяли три ставки — медсестри отримуватимуть по 15 тисяч гривень на місяць, санітари — по 12 тисяч. Графік — добу на роботі, троє — вдома. Засобів захисту, кажуть в лікарні, поки достатньо. У реанімації нині перебуває п'ятеро осіб, у відділенні цифра змінюється.

"Ми говоримо зараз тільки про роботу у "ковідному" відділенні. Є засоби індивідуального захисту, комбінезони, халати. Як правило, якщо людина працює в реанімації, то дають комбінезон. Так — одноразові халати. Реанімація — більше крапельниць. Але там п'ять хворих всього. А у відділенні їх може бути до 20-30", —сказав Володимир Іванович.

Кандидати на посаду санітарів можуть приходити без досвіду роботи, у медсестри досвід повинен бути. Однак в лікарні прийматимуть навіть тих, хто працював лише кілька місяців, але вміє робити уколи і ставити крапельниці. Через брак персоналу лікарня готова швидко навчати.

"Нехай приходять, я все покажу, тут нічого страшного немає. Страшно перші дві години. Потім це все забувається і все. Досвід роботи для санітарки не важливий, для медсестри — важливо, щоб вона вміла хоч щось (крапельницю, уколи потрібно вміти робити). Але якщо немає досвіду роботи, все одно приходьте, навчать за дві хвилини. У відділ кадрів потрібно приходити, розмовляти. Людина вміє внутрішньом'язові уколи робити — ну і вистачить", — підкреслив начмед лікарні.

З питань працевлаштування в Харківську міську клінічну багатопрофільну лікарню №25 можна дзвонити за телефоном — 050-924-41-45 (начмед Володимир Іванович) або звертатися за адресою: проспект Олександрівський, 122 (відділ кадрів).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.