Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 січня, 2021 - 14:52

До "Харківських тепломереж" приїде позапланова перевірка

Виїзну перевірку проводить НКРЕП.

Після перевірки регулятор може змінити тарифи на тепло і гарячу воду.

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕП), приїде з позаплановою перевіркою до комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Це стало відомо з відповідних постанов №66 і №67, опублікованих на сайті НКРЕП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До харківської компанії, яка продає електрику, прийдуть з перевіркою

У постанові №66 йдеться, що позапланову виїзну перевірку проводять у відповідність з п. 2 ч. 7 ст. 19 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг" — "Перевірка проводиться на підставі рішення регулятора".

У постанові №67 НКРЕП спирається на п. 4 ч. 7 ст. 19 того ж закону. Він говорить, що за результатами перевірки або моніторингу регулятор може приймати рішення про встановлення або зміну тарифів на товари (послуги) суб'єктів господарювання в сферах енергетики і комунальних послуг і вносити зміни до відповідних інвестиційних програм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Харківських тепломережах" пояснили, звідки беруться цифри в платіжках

Як писав KHARKIV Today, в Харківських теплових мережах кілька разів за останні місяці переглядали тарифи на тепло. У вересні тариф для населення зменшили на 3,91% — з 682,62 гривні до 655,91 гривні за гігакалорію (почав діяти з 1 листопада). Ще одне зниження було в жовтні. Крім того, залишається не прийнятим тариф з 1 грудня 2020 року. За гарячу воду харків'яни платять 80,62 копійки за кубічний метр.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов пообіцяв залишити тарифи на тепло і гарячу воду на рівні 2018 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.