Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 жовтня, 2020 - 18:20

До Будинку рад в Харкові пускають за допомогою гаджета

Фото: ХОГА
Паперові документи можна з собою не носити.

Для входу до Харківської ОДА потрібно мати гаджет з додатком "Дія".

До будівлі Харківської обласної державної адміністрації (вулиця Сумська, 64) тепер можна пройти через пункт пропуску за електронними документами. Про це повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

Ідентифікувати особу будуть через QR-код за допомогою програми "Дія".

"Харківська облдержадміністрація — поки єдина і перша установа на території регіону, що впровадила таку систему. Хочу звернутися до наших жителів: якщо ви користуєтеся "Дією", то можете не носити з собою паперові документи. Це зручно: ви прибули, вас ідентифікували, і ви далі проходите у своїх справах", — сказав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо завтра "дистанційка". Як викручуються сільські і районні школи області

Як повідомив директор департаменту цифрової трансформації регіону Харківської обласної державної адміністрації Артем Ткаченко, використовувати електронний документ замість паперового — більш безпечно і зручно, оскільки охоронці не зможуть зберегти дані.

"При зчитуванні охоронець не може ні зробити скріншот, ні зберегти ідентифікаційні дані людини, що входить до будівлі. Це неможливо на рівні системи. Тому персональні дані людини не будуть розголошені", — пояснив Ткаченко.

Как писал KHARKIV Today, харьковчане могут закачать паспорта в смартфон.

В Украине электронные паспорта официально стали аналогами бумажных. Соответствующее постановление одобрил в апреле 2020 года Кабинет министров Украины. Также в смартфон можно закачать водительские права.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.