Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 червня, 2020 - 16:14

Держпраці зацікавилося умовами роботи і зарплатами медпрацівників Харківської області

В регіоні перевіряють своєчасність доплат і умови праці медиків, які ведуть боротьбу з коронавірусом.

Перші підсумки перевірок обіцяють вже 8 червня.

Головне управління Держпраці в Харківській області почало перевірку своєчасного нарахування зарплат і доплат медичним працівникам, які ведуть боротьбу з СOVID, а також умов праці. Про це повідомляє "Суспільне.Харків" з посиланням на "Українське радіо Харків".

Перевірку почали 2 червня. Вона виконується за дорученням прем'єр-міністра України і триватиме протягом червня - липня. Перший звіт обіцяють відправити до Кабміну вже в понеділок, 8 червня. До нього увійдуть дані про 10 медустанов області.

В першу хвилю перевірок потрапили опорні лікарні COVID-19, включаючи обласну інфекційну і Центр швидкої допомоги і медицини катастроф, співробітники якого виходили на протест через відсутність обіцяних доплат.

Фахівці управління перевірять перелік посад працівників, залучених до боротьби з захворюванням, графік змінності, оплату понаднормової роботи і випадки інфікування працівників коронавірусом. Повідомляється, що зараз управлінням перевіряється 183 таких випадки.

Раніше KHARKIV Today писав, що в травні більше 20 співробітників відділення екстреної медичної допомоги №1 в Харкові вийшли на забастовку. Вони вимагали обіцяних міністром 300% виплат. З 2500 співробітників "швидкої" в Харківській області квітневі виплати побачили тільки 244 особи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.