Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 вересня, 2020 - 15:41

Депутати Харківської облради зберуться на останню сесію

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Вже 25 жовтня буде обрано новий склад Харківської облради.

До цього — в кінці липня, місцеві депутати виходили на зв'язок по відеоконференції.

1 жовтня відбудеться чергова XXVI сесія Харківської облради сьомого скликання. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Харківської облради.

Місцеві депутати хочуть затвердити програму соцзахисту населення на наступні п'ять років, внести зміни до кількох програм і обласного бюджету, планують заснувати конкурс міні-проєктів "Ефективна медицина в громаді", в тому числі, винесено питання про продовження трудових відносин з директором дитячої "інфекціонки" Дмитром Кухарем.

Серед питань — звернення Харківської облради до Національного агентства з питань запобігання корупції та Національної поліції щодо депутата облради Дмитра Булаха.

"Про наявні ознаки і факти реального конфлікту інтересів і використання депутатського мандата, інформації, яка стала відома у зв'язку з виконанням представницьких повноважень депутатом обласної ради, в корисливих цілях або особистих інтересах", — йдеться в документі.

Відзначимо, Дмитро Булах керує Харківським антикорупційним центром. Йдеться, швидше за все, про те, що ХАЦ використовував запити депутата у своїй діяльності.

Як писав KHARKIV Today, до цього сесію облради проводили по відеоконференції. Депутатів зібрали позачерговий раз, щоб медики з підтвердженим коронавірусом могли отримати виплати. У великому залі Харківської облради в останній раз сесія проходила в кінці травня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.