Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 вересня, 2020 - 13:48

"Це не питання коронавірусу": в Харківській міськраді розповіли, хто і чому приймав рішення про транспортування Кернеса до Німеччини

Фото: соцсети
Геннадія Кернеса транспортував до Німеччини борт, який перевозив після отруєння Олексія Навального.

Геннадій Кернес проходить обстеження в берлінській клініці "Шаріте". З мером полетіли родичі. Оплачує переліт і лікування, за словами представників мерії, він сам.

"Доправляли в протиковідній капсулі, був підключений не до ШВЛ, а до іншого апарату — "високопотокової" подачі кисню. Він був у свідомості. Їхати не хотів, під тиском близьких і рідних він на це погодився. Політ переніс нормально, проходить обстеження. У вівторок погіршився стан, чутки про кому, інсульт — фейк. Погіршення пов'язують з травмами, отриманими під час замаху, були пошкоджені хребет, печінка і легеня. Коронавірус спровокував не тільки запалення, але і відгомін пострілу. Загрози життю немає", — повідомив директор департаменту у справах інформації Харківської міськради Юрій Сидоренко.

Хтось із родичів полетів з Геннадієм Кернесом, але хто — невідомо. Друг Кернеса, який постив відео з борта літака, не полетів. За словами Сидоренка, переліт і лікування оплачує сам Кернес.

Стан мера Харкова залишається стабільно важким. Відповідати на запитання, чого не вистачило харківським медикам і лікарням, Юрій Сидоренко відмовився.

Нагадаємо, увечері 16 вересня з Харківського аеропорту до Берліну вилетів медичний борт, яким раніше до клініки "Шаріте" доставили після отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. На злітну смугу Кернеса привезла з лікарні № 17 "швидка", на борт його завантажили в спеціальній медичній капсулі для стабілізації стану. Борт вилетів з Харкова о 21:54, через дві години він приземлився в Берліні.

Як писав KHARKIV Today, питання про транспортування Геннадія Кернеса вирішувалося на найвищому рівні. У лікарні № 17 щодня проходили медичні консиліуми. На офіційному лікарняному Харківський міський голова Геннадій Кернес знаходиться з 10 вересня. На тлі коронавірусу у нього розвинулася двостороння пневмонія. Дві клініки в Європі, одна з яких "Шаріте" в Німеччині, дали попередню згоду на те, щоб прийняти Геннадія Кернеса на лікування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.