Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 липня, 2020 - 15:13

Борги працівникам Харківського метро обіцяють погасити до Нового року

Фото: KHARKIV Today
Заступник генерального директор КП "Харківський метрополітен" зустрівся з машиністами, які мітингували на станції "Московський проспект".

Після зустрічі з заступником гендиректора співробітники КП "Харківський метрополітен" передумали передавати листа керівництву. Машиністи вирішили дочекатися липневої зарплати.

Наступну зарплату, за липень 2020 року, в КП пообіцяли виплатити повністю. До 20 липня грошей не буде, а 20-го липня — повинен бути аванс.

"Заступник директора Владислав Теренко пообіцяв виплату повної зарплати за липень. А борги, що накопичилися за березень-червень, обіцяють виплатити до Нового року по можливості. Сподіваємося, цього разу обіцянку виконають", — повідомив KHARKIV Today машиніст Дмитро.

На зустрічі зі співробітниками заступник директора сказав, що головна причина невиплати зарплат — зниження пасажиропотоку. За його інформацією, на 50%, хоча машиністи кажуть, що кількість пасажирів приблизно така ж, як завжди влітку.

"Він сказав, що грошей у підприємства немає. Вистачає тільки на оплату світла. А місто ніяк не допомагає. Мова про те, щоб взяти кредит для виплати зарплат, не йшла. Ми начебто зрозуміли один одного. Метро зупиняти ніхто не буде", — каже машиніст.

Про яку суму боргу йдеться, співробітники підприємства не знають. Гроші перестали платити в березні. Потім кидали на карти різні суми, але кожному машиністу за березень-червень КП "Харківський метрополітен" заборгувало за 30-40 000 гривень. Не платять зарплати не тільки машиністам, а й станційним співробітникам.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.