Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 вересня, 2020 - 16:38

Більше 160 тисяч жителів Харківської області можуть залишитися без субсидії через борги за газ

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Субсидіанти заборгували за "блакитне паливо" 48,5 мільйона гривень.

У порівнянні з минулим роком кількість боржників за газ, серед тих, хто отримує субсидію, збільшилася.

Станом на 1 вересня в Харкові і області налічувалося 162 тисячі 547 боржників, які на заплатили за газ і отримують субсидію. Їх сумарний борг — 48,5 мільйона гривень. У минулому році 1 вересня налічувалося 125 тисяч 270 боржників-субсидіантів, тоді їх борг був 31,7 мільйона гривень. Про це KHARKIV Today повідомила прес-секретар "Харківгаззбуту" Яна Кутіна.

У жовтні фахівці "Харківгаззбуту" передаватимуть інформацію про заборгованість споживачів, які претендують на отримання субсидій, в структури соціального захисту населення. Субсидіантів просять перевірити, чи є у них борги, оскільки, якщо заборгованість буде перевищувати 340 гривень, субсидію на наступний опалювальний сезон не призначать.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителів Харківської області просять погасити борги перед комунальними підприємствами

Сьогодні клієнти компанії — 965 815 жителів нашого регіону, серед них 209 756 клієнтів отримують субсидії. Станом на 1 вересня борг жителів Харкова і області за спожите "блакитне паливо" становить 2 мільярди 201 мільйон гривень. У серпні сума заборгованості зменшилася майже на 10 мільйонів гривень. За вісім місяців цього року сума боргу скоротилася на 457 мільйонів гривень, з початку року рівень розрахунків споживачів за газ в нашому регіоні перевищує 130%. У серпні жителі Харківської області використали понад 11,5 мільйона кубометрів газу на загальну суму 51,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, в липні жителі Харківської області зменшили заборгованість  за спожитий природний газ на 44 мільйони гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.