Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Арахамія навмисно відводить у сторону від версії, яка підтверджує російський слід у вибухах в Балаклії - БЛОГ

журналист, главный редактор портала Цензор.net

Сьогодні деякі члени Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування вибуху в Балаклії на чолі з Давидом Арахамією спробують обдурити народ України.

Звертаюся до депутатів Верховної Ради — сьогодні деякі члени Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування вибуху в Балаклії на чолі з Давидом Арахамією спробують обдурити вас і народ України і запропонують голосувати за сфальсифікований висновок про причини вибуху 65-го арсеналу. Той, хто проголосує за цей фальшивий звіт, — покриє себе ганьбою, і я першим напишу — це список зрадників і дурнів.

Я через кілька годин викладу детальний розбір брехні, опублікованої Арахамією. А зараз скажу тільки декілька фактів — ТСК, роблячи свої висновки, не заслухала керівництво Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та його директора О. Рувіна.

Не було заслухано жодного офіцера Головного ракетно-артилерійського управління Генштабу, включаючи його начальника на той момент В. Атаманюка.

Не було заслухано навіть командира арсеналу.

Вони взяли наспіх вигадану версію харківського інституту, яка не витримує ніякої критики. І на її основі Арахамія написав абсолютно брехливий висновок.

Арахамія написав свій висновок, ніби експертиза Рувіна грунтувалася тільки на одній версії — атака з безпілотника, і заявив, що версія з безпілотником помилкова. Насправді, дані радара "Украероруху" в справі є, і їх ніхто не спростував і зі справи не викинув.

Комісія приховала від депутатів в своєму звіті, що 26 грудня 2015 го року на території арсеналу були скинуті 14 запалювальних мін-гранат ЗМГ, але тоді вибухів і пожежі вдалося запобігти.

Комісія приховала, що противник атакував склад ВСУ на південному напрямку, скинувши з безпілотника кумулятивні гранати.

Більше того, версія з безпілотником не була єдиною. Розглядали і диверсію на арсеналі, і пуск керованої ракети.

Моя думка — на складі була диверсія, але іншим способом, і цілком ймовірно, що безпілотник противника міг здійснювати функції розвідки.

Оскільки об'єктивний розгляд справи про вибух арсеналу Тимчасова слідча комісія зробила не компетентно, навмисно не повідомляючи про важливі факти, і не провівши серйозного розслідування, бачу, що пан Арахамія навмисно пропонує версію катастрофи, ведучи в сторону від версії, яка пов'язана з можливими діями Російської Федерації, і відкидаючи все, що підтверджує російський слід.

Якщо сьогодні цей дурний і негідний звіт буде проголосований, кожен, хто натисне кнопку, буде голосувати не за істину, а за зраду. А пан Арахамія, на мій погляд, що не провів як голова комісії належного розслідування, буде не гідний рукостискання поважаючого себе громадянина України.

Ось, до речі, докази, яким комісія Арахамії не дала своєї оцінки: боєць ВСУ розглядає сліди пожежі в результаті скидання на штабель боєприпасів запальної гранати ЗМГ 26 грудня 2015 року, а ось одна з ЗМГ, яка не спрацювали тоді. Цей спалах стався недалеко від епіцентру вибуху в 2017 році.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.