Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 квітня, 2020 - 13:53

Заступник голови Харківської облради після лікарні пішов на самоізоляцію і чекає результату тесту

Володимира Скоробагача, у якого виявили коронавірус, виписали з лікарні, зараз він знаходиться на самоізоляції в Київській області.

Заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача, у якого виявили коронавірус, через 17 днів виписали з лікарні. Зараз він знаходиться на самоізоляції в Київській області.

Рівно два тижні провів Володимир Скоробагач в лікарні, в п'ятницю 3 квітня його виписали додому. Залишаючись на самоізоляції, він чекає результатів остаточного тесту на коронавірус.

"Вчора здав тест: щоб зрозуміти, що я здоровий, потрібно здати два тести поспіль і вони повинні бути негативні, це по протоколу. На даний момент у мене температури немає, почуваю себе добре, той гострий період вже минув. Тому зараз відновлююся, п'ю вітаміни, їм фрукти, тому що два тижні вживання антибіотиків і різних противірусних препаратів у великих дозах якось позначаються на організмі. Тим більше у мене двостороння пневмонія була. Я ще слабенький такий", — розповів KHARKIV Today заступник голови Харківської облради.

За словами Володмира Скоробагача, його дружина, у якої також виявили коронавірус, почуває себе добре. Вона перенесла хворобу легше.

"Жінки переносять цей вірус якось легше, набагато легше. Бо скрізь в реанімації у важкому стані чоловіки, одну дівчинку тільки бачив 19 років у важкому стані", — пояснив він.

Заступник голови облради отримає результати тесту на COVID-19 сьогодні.

"Мені чомусь здається, що він буде позитивним. Я тяжко хворів, напевно, швидше за все, він є. Я, в принципі, у важкому стані потрапив до інфекційної лікарні, там було три людини таких", — повідомив Скоробагач.

Нагадаємо, 23 березня стало відомо, що Володимир Скоробагач заражений коронавірусом. 21 березня коронавірус  підтвердили у дружини Скоробагача — Вікторії. До цього було відомо, що заступник голови Харківської облради перебував на самоізоляції. Скоробагач був в Європі на початку березня, підвищена температура у нього з'явилася через певний час вдома. Він не довіряв тестам, проведеним в Україні, і чекав результату із Німеччини.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.