Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 травня, 2020 - 14:28

Запуск електричок в Харківській області під загрозою через рекордні борги

Від Харківської області "Укрзалізниця" не отримала 61,2 мільйона гривень за перевезення пільговиків. Наш регіон на третьому місці антирейтингу з невиплачених компенсацій.

Від Харківської області "Укрзалізниця" не отримала 61,2 мільйона гривень за перевезення пільговиків. Наш регіон на третьому місці антирейтингу з невиплачених компенсацій.

За 2019 рік і перший квартал 2020 року місцеві влади заборгували "Укрзалізниці" понад півмільярда гривень компенсацій за перевезення пільговиків. За вказаний період перевізник отримав близько 20% від загальної суми за послуги, які надавали пільговикам. Це ставить під загрозу відновлення приміського сполучення. Про це повідомили в АТ "Укрзалізниця".

"Закликаємо місцеві органи самоврядування, з якими укладено контракти, невідкладно погасити заборгованість. Це стане запорукою своєчасного і повного відновлення приміського залізничного сполучення в ваших регіонах після завершення карантину",  — пояснив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

За інформацією "Укрзалізниці", лідером антирейтингу по погашенню боргів у 2019 році і першому кварталі 2020 року став Київ, який не заплатив жодної копійки з 59 мільйонів гривень заборгованості. Львівська область за цей період заборгувала 61,4 мільйона гривень з 68,7 мільйона гривень. У Харківській області не погашені 61,2 мільйона гривень із загальної суми в 68 мільйонів гривень.

У Харківській області за I квартал 2020 року виплатили менше 7% компенсації за перевезення пільговиків — 771,2 тисячі гривень з більш ніж 11 мільйонів гривень.

Нагадаємо, відновлювати приміське сполучення на залізниці планують у два етапи

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.