Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 червня, 2020 - 17:56

За півроку 45 дітей з Харківської області заявили про насильство

З 39 повідомлень про насильство підтвердилися 23.

Щодо дітей застосовували фізичне, психологічне, сексуальне та економічне насильство.

За перше півріччя 2020 року поліцейським надійшло 39 повідомлень про насильство щодо 45 дітей в Харківській області. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на селекторну нараду з питань організації безпечного середовища для дітей заступника голови ХОДА Євгена Грицкова.

"З них 18 — щодо фізичного насильства, 13 — психологічного, 7 — сексуального, 1 — економічного. За 16 повідомленнями факти насильства не підтвердилися", — відзначили в Харківській ОДА.

На сьогоднішній день в Харківській області — 432 285 дітей, в тому числі 4386 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (1% від загальної кількості). На обліку служб у справах дітей перебуває 1257 дітей: 1140 через ухилення їх батьків від виконання обов'язків, 101 — з причин жорстокого поводження і 16 — по безпритульності.

Як писав KHARKIV Today, в травні іноземець зґвалтував в Харкові 15-річну дівчинку. Чоловік напав на дівчину, коли та піднімалася по сходах, затягнув в кущі і зґвалтував. Постраждала описала зловмисника поліцейським, його виявили недалеко від місця злочину. 14 травня Київський райсуд Харкова відправив його до СІЗО до 10 липня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.