Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 лютого, 2020 - 17:37

За округ в Харківській області хоче поборотися навіть партія Порошенка

На 179 округ в Харківській області претендує кандидатка від партії "Європейська солідарність" Вікторія Пташник.

Вікторія Пташник подала декларацію як кандидатка в нардепи.

Документ опублікований на сайті Національного агентства з питань протидії корупції.

У кандидатки в парламентарії є дочка і син, вона живе в Києві. На чоловіка Пташник записані дві квартири в столиці і ще половина квартири, а також місце для паркування. Також він володіє автомобілем Audi Q7 2017 року випуску. Сама Вікторія Пташник володіє юридичною фірмою "ДРОІТ".

Вона була нардепкою минулого скликання і за вісім місяців у Верховній Раді заробила понад 372 тисячі гривень. За рік роботи в компанії "ЕКВО" чоловік Пташник заробив понад 2 мільйони 800 тисяч гривень.

На банківських рахунках сім'я зберігає понад 328 тисяч гривень, готівкою — майже 59 тисяч доларів і 27 тисяч євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Авакин хочет стать нардепом в округе Кучера

Нардепка від партії "Європейська солідарність" Ірина Фриз підтвердила, що Вікторія Пташник йде в нардепи по 179 округу (входить Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський і Сахновщинський райони) від її рідної партії.

У 2014 році Вікторія Пташник пройшла в парламент за списком від партії "Об'єднання "Самопоміч", в 2015 році її виключили з фракції цієї партії у Верховній Раді, оскільки вона підтримала проєкт децентралізації. У 2016 році вона вступила в партію "ДемАльянс", а в 2017 році вийшла з цієї партії. На парламентських виборах влітку 2019 року Пташник балотувалася в нардепи по мажоритарці в Києві, вона йшла на вибори від партії "Голос".

Як писав KHARKIV Today, станом на 14 лютого на 179 окрузі ЦВК зареєструвала 19 кандидатів. Поки офіційною кандидаткою на окрузі не стала екс-голова Харківської ОДА Юлія Світлична, хоча вона висловлювала свій намір балотуватися. Остаточний список кандидатів стане відомий 18 лютого.

Нагадаємо, вибори в 179 окрузі відбудуться 15 березня. Кандидати в нардепи повинні подати документи в ЦВК для реєстрації до 13 февраля. Позачергові вибори на цьому окрузі призначили тому, що 5 листопада нардепа від 179 округу Олексія Кучера президент Зеленський призначив головою Харківської ОДА. Тому Кучер склав повноваження парламентаря,а замість нього цей виборчий округ у Верховній Раді повинен представляти інший народний обранець.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.