Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 липня, 2020 - 11:14

З Московського райсуду Харкова звільнилася суддя

Вища рада правосуддя звільнила Ірину Букреєву у відставку.

Фото: Суспільне

Суддя Букрєєва відома у справах про ДТП за участю екс-прокурора Марченка і тещі, яка замовила вбивство зятя.

30 липня звільнили суддю Московського районного суду Харкова Ірину Букреєву. Причиною стала її заява про відставку, — повідомили у Вищій раді правосуддя.

Букреєва розглядала справу про дорожньо-транспортну пригоду на Салтівському шосе з обвинуваченим екс-прокурором Максимом Марченком. Нагадаємо, ДТП сталося в кінці жовтня 2017 року. BMW X 5 під управлінням Марченка врізався в "Славуту". Водій і пасажир останньої померли в лікарні, не приходячи до тями.

Справу про тещу, яка замовила вбивство зятя, теж слухала Букреєва. Слідство встановило, що харків'янка за 10 тисяч доларів замовила вбивство свого колишнього зятя, Владислава Васенка, директора КП "Міськелектротранссервіс". Таким чином вона вирішила поставити крапку в конфліктних відносинах своєї дочки і її колишнього чоловіка, які після розлучення не могли поділити майно і опіку над спільною дитиною.

Також Букреєва повинна була розглядати позов Харківської міськради до позафракційного депутата Ігоря Черняка за виступ на сесії про землю. Однак, як повідомив Черняк, на засідання 29 липня вона не з'явилася, оскільки перебувала у відпустці.

Згідно з декларацією, Букреєва за рік заробила 1 170 051 гривень, 60 031 гривень склала матеріальна допомога та 5231 — допомога переселенцям. Все її майно — квартира, два гаражі, будинок, дачний будинок та дві земельні ділянки — знаходяться в місті Єнакієве (Донецька область).

Як писав KHARKIV Today, з Московського райсуду Харкова звільнився суддя Ігор Короткий. Причиною теж стала заява про відставку. Раніше він отримував попередження про дисциплінарне стягнення. Відзначимо, зараз в Московському райсуді Харкова залишилося 12 суддів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.