Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 липня, 2020 - 17:43

З 1 вересня медикам підвищать зарплату на 3,5 тисячі гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Кабмін вже виділив кошти.

Зарплату підвищать всім медикам від 1250 до 3500 гривень.

Кабінет міністрів України виділив кошти на підвищення зарплат медикам з 1 вересня. Надбавку отримають лікарі, середній та молодший медперсонал. Про це заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тисячі гривень, середнього медичного персоналу — на майже 2,5 тисячі гривень, молодшого медичного персоналу — на майже 1250 гривень. Сьогодні ми виділили конкретний фінансовий ресурс на оплату праці з 1 вересня. Це системне рішення, щоб рухатися до того, щоб зарплата медиків була на високому рівні", — сказав Степанов.

Він додав: кошти спрямовуватимуть до закладів охорони здоров'я, які підпорядковуються Міністерству охорони здоров'я, через МОЗ, а також до закладів охорони здоров'я комунальної власності через Національну службу здоров'я України або структурні підрозділи з питань охорони здоров'я обласних держадміністрацій.

Як писав KHARKIV Today, 2 квітня президент Володимир Зеленський підписав антикризовий закон, який передбачає оплату медикам та іншим працівникам, задіяним в лікуванні хворих коронавірусом, в розмірі до 300% зарплати. Однак у квітні харківські медики отримали іншу суму — замість обіцяних 300% їм дали по 870 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.